В Україні запрацює річний тариф на газ для населення

З 1 квітня буде запущено фіксований річний тариф на газ для населення від газопостачальних компаній. Але споживачі зможуть вільно переходити з нього на місячний, якщо він дешевший, а потім знову назад. Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на джерело в Кабміні, передає "UA.NEWS".

Gaz
Фото: volynnews

Там вказали, що річний тариф буде запущено 1 квітня, оскільки 31 березня закінчиться термін дії рішення уряду про обмеження цін на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр. Далі газопостачальні компанії встановлюватимуть фіксовану ціну на рік, якою зможуть користуватися споживачі. Як пояснило журналістам джерело в уряді, з річного тарифу можна буде у будь-який момент перейти на місячний, а потім знову на річний. В залежності від коливань ринку в різні періоди користувачі можуть обирати вигідніший варіант.

Тим часом, "Нафтогаз" знизив тарифи на лютий для теплокомуненерго. Крім того у НАК прогнозують подальше зниження цін на газ через теплу погоду.

Раніше компанія "Нафтогаз України" оприлюднила березневу ціну на газ для українців. Тариф залишили на тому самому рівні – 6,86 грн/куб.м без ПДВ і без вартості розподілу.

Обсяг газу в підземних сховищах України станом на 20 лютого зменшився до 18,877 млрд куб. м, при цьому скорочення запасів за тиждень – 853,52 млн куб. м, або 4,33%.

Офіс генерального прокурора веде кілька виробництв по діяльності НАК "Нафтогаз України". Справи були відкриті за результатами державного аудиту компанії.

Верховна Рада планує продовжити в Україні терміни установки лічильників природного газу споживачам. Народні депутати прийняли за основу відповідний законопроект під номером №4248-1.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент вніс зміни до складу делегації в ТКГ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини