В Україні зафіксували понад 2600 нових випадків COVID-19

В Україні за добу 3 вересня зафіксовано 2 614 нових випадків коронавірусу, госпіталізовано 824 особи, 44 хворих померли, одужало 1 447 осіб.

Koronavirus
Коронавірус в Україні Фото: Facebook

Серед нових хворих – 196 дітей і 46 медпрацівників, передає МОЗ.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована:

  • м. Київ (339);
  • Харківська область (216);
  • Одеська область (208);
  • Чернівецька область (193);
  • Львівська область (183).

За добу протестовано методом ПЛР – 25 637 осіб, методом ІФА – 7 979 осіб, експрес-тестами – 23 234 особи.

За весь час пандемії в Україні захворіло – 2 296 155 осіб; одужало – 2 212 313 осіб; летальних випадків – 53 966; проведено ПЛР-тестувань – 12 081 160.

Нагадаємо, станом на 2 вересня 2021 року всі області України перебувають у "зеленій" зоні адаптивного карантину, в чотирьох регіонах епідеміологічні показники перевищують встановлені норми:

  • Луганська область: спостерігається зростання динаміки госпіталізацій хворих на коронавірусну інфекцію, вона виросла до 75,8%;
  • Львівська область: динаміка госпіталізацій зросла до 54,4%;
  • Одеська область: динаміка госпіталізацій зросла до 70,2%;
  • Херсонська область: динаміка госпіталізацій зросла до 56,2%.

Згідно зі встановленими нормами, динаміка госпіталізацій при захворюваності на коронавірусну інфекцію для регіону "зеленої" зони не може перевищувати 50%.

Для довідки, вірус SARS-CoV-2 передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метру від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч. Також краплі, що містять вірус забруднюють предмети і поверхні. Інші люди можуть інфікуватися через дотик до таких предметів або поверхонь, а потім — до очей, носа чи рота.

Вірус не передається повітряним шляхом. Це означає, що він не здатен переноситись потоками повітря на великі відстані від хворої людини.

Вірус може переміщуватись на відстань понад метр у часточках аерозолю, але такий аерозоль утворюється лише під час виконання специфічних медичних процедур. Наприклад, інтубація трахеї.

Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції — фізичне дистанціювання та щоденна гігієна.

Більше новин про COVID-19 в Україні та світі можна прочитати за посиланням.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Івано-Франківську вчителям обіцяють премії за щеплення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини