В Україні виставлено на аукціон скандально відоме кримське судно: подробиці

23.10.2018 15:33

Сьогодні стало відомо про те, що скандальний рибальський корабель був виставлений на продаж.

Йдеться про судно під назвою "Норд", яке було виставлене на продаж державним підприємством "СЕТАМ" Міністерства юстиції України, передає "Діалог.UA".

Повідомляється, що цей риболовецький корабель був переданий на реалізацію Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Варто зазначити, що аукціон буде проводитися 7 листопада поточного року, а стартова ціна першого лота становить 1 626 181 гривня. Андрій Потьомкін, який є головою правління Агентства з розшуку та менеджменту активів, заявив, враховуючи анексію Криму країною-агресором, можна вважати, що судно було просто "віджате" РФ в Української держави.

Потьомкін повідомив, що на судно "Норд" було накладено арешт, а також порушено кримінальну справу і наразі триває виконавче провадження, однак фінансові витрати, які йдуть на утримання та зберігання корабля, є вкрай великими. Він розповів про те, що Кабінет міністрів України ухвалив наступне: до моменту прийняття рішення про конфіскацію дане судно підлягає реалізації, а кошти від цього підуть на рахунок Агентства з розшуку та менеджменту активів в один з національних банків, де вони чекатимуть рішення судової інстанції.

Нагадаємо, в акваторії Азовського моря було затримано риболовецьке судно "Норд", на якому перебувало 10 членів екіпажу. 19 квітня повідомлялося, що завдяки махінаціям Генерального консульства країни-агресора два члени екіпажу судна "Норд" змогли незаконно втекти з України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини