В Україні відремонтують 6000 км доріг, – експерт Офісу реформ «Укравтодору»

26.06.2020 12:45

Протягом поточного року в Україні планують відремонтувати вчетверо більше автошляхів, аніж торік. Про це розповів під час з’їзду осередків ГО «Стоп корупції», що триває у Києві, експерт Офісу реформ «Укравтодору» Павло Кушнірюк.

Kushniryuk
Павло Кушнірюк Фото: СтопКор

«Наші інтереси із ГО «Стоп корупції» спільні, вони збігаються. Цьогоріч плануємо відремонтувати 6 тисяч км доріг. Це вчетверо більше, ніж у 2019 році. «Укравтодор» зайняв позицію максимальної публічності, відкритості. Ми зацікавлені у співпраці, отриманні об’єктивної інформації на місцях», – наголосив представник «Укравтодору».

Пан Кушнірюк також зауважив, що портал «Укравтодору» має гарні інструменти для могніторингу – зокрема, інтерактивну карту доріг.

Наостанок спікер зазначив, що сподівається на подальший розвиток співпраці і на те, що «Укравтодор» разом із ГО «Стоп корупції» матиме у своєму портфелі спільні результати та перемоги.

Zjizd1
У Києві відбувається з’їзд ГО «Стоп корупції» з нагоди прийдешніх виборів. Фото: СтопКор.

Нагадаємо, з‘їзд осередків ГО «Стоп корупції» з нагоди місцевих виборів-2020 триває в столиці України. Головна мета – проведення робочих тренінгів, присвячених підготовці регіональних активістів у рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» – для здійснення моніторингу та висвітлення порушень виборчого законодавства на місцях. У рамках заходу також запланований видовищний флешмоб «Нам 5 років!»

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини