В Україні від грипу померло ще двоє людей

13.02.2019 15:43

За тиждень з 4 по 10 лютого в Україні зареєстровано два випадки смерті від грипу, серед померлих – одна дитина. Про це повідомляє УНН з посиланням на звіт Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

"За звітний тиждень зареєстровано два летальні випадки від грипу, що підтверджено методом ПЛР, серед них — одна дитина віком до 17 років. З початку епідемічного сезону грип забрав життя 32 українців, зокрема п'ятьох дітей віком до 17 років", – повідомили у центрі.

Жоден померлий, як вказано, не був вакцинований проти грипу.

"Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 209 493 людини, 70,6% з яких — діти віком до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих зменшився на 3,6%, а серед дітей віком до 17 років не змінився", – додали у центрі.

Загалом інтенсивний показник захворюваності сягнув 544,2 на 100 тисяч населення, що на 4,9% більше епідемічного порогу по Україні.

"Епідемічні пороги перевищено в десяти областях, а найбільше — у Закарпатській (на 47,1%), Чернівецькій (на 46%) та Івано-Франківській (на 89,9%). У країні низька інтенсивність епідемічної активності грипу і ГРВІ та регіональне географічне поширення", – зазначили у ЦГЗ.

За результатами лабораторного обстеження методом ПЛР 108 зразків матеріалів, у 25% отримано позитивні на грип результати, у циркуляції абсолютно домінують віруси грипу типу A.

Упродовж звітного тижня проти грипу вакциновано 465 людей, а з початку епідемічного сезону — 160 885 осіб.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X