В Україні школи можуть продовжити навчання влітку – подробиці

Низка шкіл в Україні може продовжити навальний рік у червні через карантин. Усе залежатиме від того, скільки днів загалом діти провчилися протягом року. Про це повідомив начальник головного управління шкільної освіти Міністерства освіти та науки Юрій Кононенко в етері "Україна 24", передає "hromadske".

School
Фото: nus.org.ua

Він зазначив, що рішення, чи продовжувати навчання на червень, керівництво шкіл ухвалюватиме самостійно. Закон передбачає, що навчальний рік повинен тривати до 1 липня. Водночас загалом обов'язковими для навчання є 175 днів на рік, і їх діти повинні відівчитись.

"В Україні склалася така традиція, всі чомусь думають, що навчальний рік має закінчитися 25 травня, а для випускних класів 30 травня. Насправді це не так. І з огляду на ситуацію, яка у нас була і зараз триває, все залежить від навчальних закладів", — розповів Кононенко.

Наголошує, що через карантин низка шкіл буде змушена продовжити навчальний рік. Особливо багато таких навчальних закладів у західних областях, де часто через надзвичайні ситуації продовжували канікули, кажуть у МОН.

Водночас зазначають, що не йдеться про школи, які проводили дистанційне навчання, адже воно є однією з форм навчального процесу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці за порушення карантину за тиждень закрили 7 закладів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини