В Україні підвищать пенсії військовим

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що на наступному засіданні Кабінету Міністрів буде ухвалено рішення про підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії. Про це він повідомив у Telegram.

shevron-ZSU
Фото: пресцентр ЗСУ

Шмигаль заявив, що у 2017 році, при внесенні змін до закону про індексацію грошових доходів населення, питання індексації пенсій для військових не було врегульовано.

"Через це сьогодні новопризначені пенсії та пенсії, призначені до 2018 року, відрізняються майже вдвічі. І наш уряд планує виправити цю ситуацію", - написав голова уряду, передає "Європейська правда".

"За ініціативи президента Володимира Зеленського вже на наступному засіданні Кабінету Міністрів буде ухвалено розроблене Міністерством соціальної політики рішення про підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям, що перебувають на пенсії. Це рішення має зменшити наявні диспропорції", - додав Шмигаль.

Зокрема, передбачається з 1 липня встановити щомісячну доплату в сумі 2000 гривень для майже 400 тисяч військовослужбовців-пенсіонерів, встановити мінімальну пенсійну виплату на рівні 3854 гривні.

Також передбачається підвищення виплат для учасників бойових дій, які втратили працездатність.

"Більш ніж 40 тисяч людей отримають підвищення майже у 700 гривень", - резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, у Мінсоцполітики повідомили, що з 1 липня в Україні у деяких пенсіонерів зросте пенсія. Також на 85 гривень зросла мінімальна пенсія.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні планують штрафувати водіїв самокатів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини