В Україні оновили зони карантину

11.04.2021 13:45

Міністерство охорони здоров'я оновив карту карантину в Україні. Згідно з актуальними даними, в "червоній зоні" на сьогодні Київ і 12 областей. Про це йдеться в повідомленні на сайті МОЗ, передає "РБК-Україна".

Transport karantyn
Фото: УНН

Згідно з оновленими даними, в "жовтій зоні" знаходяться Херсонська та Івано-Франківська області. У цій зоні діють найм'якші карантинні обмеження - маски в громадських місцях, робота ресторанів з 07:00 до 24:00, соціальна дистанція в магазинах.

У "помаранчевій зоні" залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

У "червоній зоні" Київ, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

Zony karantynu
Фото: скріншот

Зазначимо, примітно, що Закарпатська область залишається в "червоній зоні" МОЗ, хоча в регіоні не перевищено жоден критерій. Про вихід області з цієї зони стало відомо вчора, жорсткі карантинні заходи перестали діяти з 11 квітня.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, стало відомо, коли в Україні можуть почати щеплювати китайською вакциною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини