В Україні оголошено конкурс “Народний рейтинг блогерів”! А кого підтримаєте ви?

Після вибору експертного журі українцям випала можливість обрати найкращого блогера країни. Серед номінантів – журналіст, військовий кореспондент, мандрівник, який відвідує світові епіцентри збройних конфліктів, а також координатор проєкту "Стоп корупції" – Роман Бочкала.

"Конкурсанти абсолютно різні – від новачків до вже успішних. Можливо, вам зустрінуться знайомі імена, а деякі – стануть справжнім відкриттям. Однак зараз усі вони однаково потребують народної підтримки.

Журі Рейтингу детально ознайомилося із кожним обліковим записом і пропонує вам визначити лідера з-поміж представлених кандидатів у кожній номінації.

Голосувати за своїх фаворитів можна раз на день і тільки за одного кандидата у кожній номінації. Саме кількість ваших голосів стане визначальною для кожного учасника", – заявляють організатори.

Звісно, "СтопКор" підтримує Романа Бочкалу, який зняв серію вражаючих фільмів про свої подорожі в найгарячіші точки світу – зокрема й в країни, де тривають збройні конфлікти. У списку – Сомалі, КНДР, Ліберія та інші.

Беріть участь у голосуванні за посиланням.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини