В Україні очікують рекордного здорожчання харчових продуктів

17.01.2017 15:32

Найдешевша яловичина подорожчає на 54%, і тоді до кінця року купити її дешевше, ніж за 135 грн за кілограм, буде неможливо.

Український експерт оцінив ситуацію з курсом національної валюти. За його словами, українцям варто готуватися до ще вищих цін на продукти.

Про це заявив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Експерт пояснив, що з початком 2017 року статистичні дані показали швидкий ріст цін на майже всі харчові продукти. При цьому не враховувалось зростання курсу долара та євро до гривні. За його словами, у разі врахування курсу валют інфляція на продукти почне розганятися до 15-20%.

"Якщо темпи подорожчання весь рік будуть відповідати сьогоднішнім: молочна продукція виросте в ціні на 20%, вершкове масло коштуватиме вже 162 грн за кілограм, гречка виросте на 62%, нам доведеться звикнути до ціни в 47 грн за кілограм, найдешевша яловичина подорожчає на 54%, і тоді до кінця року купити її дешевше, ніж за 135 грн за кілограм, буде неможливо", - додав він.

Раніше Дорошенко пояснював, чому ціна на гречку піднялась до рекордно високого рівня 45,96 грн за кілограм. За його словами, на ринку спостерігається змова.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X