В Україні найбільший коефіцієнт загибелі людей через якість повітря в Європі, — експерт

06.10.2020 11:23

Координаторка з питань кліматичної політики Центру екологічних ініціатив “Екодія” Євгенія Засядько розповіла, що в Україні найбільший коефіцієнт смертності людей через якість повітря в Європі. Також вона додала, що потрібно вкладати гроші в розв'язання екологічних проблем, бо потім люди будуть менше вкладати в охорону здоров'я.

zasyadko
Фото: СтопКор

Про це вона заявила в ексклюзивному інтерв'ю “СтопКору”.

“Зараз в Україні найбільший коефіцієнт загибелі людей через якість повітря в Європі. У Києві під час карантину, коли у всіх містах світу бачили зменшення кількості парникових газів, навпаки, рівень зріс через тих людей, які просто пересіли у власні автівки”, - заявила Засядько.

Також вона додала, що у людини зростає ризик якихось захворювань астматичних чи інших легеневих через накопичення різних речовин в організмі.

“Коли вкладають в довкілля — вкладають у своє здоров'я. І ці гроші, які використали на охорону довкілля, потім менше використають на охорону здоров'я”, - підкреслила вона.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці під стінами Верховної Ради сотні людей вимагали від народних депутатів переглянути законопроєкт №3658, який передбачає зниження процентної ставки на купівлю «зеленої» енергії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини