В Україні можуть заборонити мітингувати ближче ніж за 50 метрів до будівель судів

Таке запропонував депутат із фракції “Слуга народу” Сергій Демченко. Заборона може стосуватися не лише мітингів, демонстрацій, пікетів, акцій протестів, а й установлення наметів, сцен, розміщення і демонстрацію плакатів, банерів, прапорів, політичних символів на відстані ближче за 50 метрів до приміщень і будівель судів.

Фото: СтопКор

Як повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на сайт Верховної Ради, нардеп Сергій Демченко зареєстрував законопроєкт №3291 “Про внесення змін до ст. 6 закону “Про судоустрій і статус суддів” щодо заборони проведення мітингів біля будівель судів”. У ньому він пропонує заборонити мітинги, демонстрації, акції протесту біля будівель судів на відстані ближче ніж за 50 метрів.

Якщо законопроєкт приймуть, то заборонено буде також використовувати гучномовці, звуковідтворювальну, світлову та іншу апаратуру для таких акцій.

У разі порушень з боку громадськості служба судової охорони може припинити ці заходи без ухвалення будь-яких додаткових рішень або додаткових вказівок. За потреби, представники судової охорони можуть викликати Нацполіцію або Нацгвардію.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини