В Україні ліквідовано злочинну організацію, яка збирала гроші криміналітету (фото)

12.08.2019 16:23

Співробітники СБУ викрили та блокували діяльність злочинної організації, яка контролювала багатомільйонний грошовий обіг, одержаний від незаконної діяльності в різних регіонах нашої країни. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Так звані "злодії у законі" очолювали угруповання, яке координувало діяльність кримінальних груп у Херсонській, Одеській і Запорізькій областях. Через мережу так званих "смотрящих" був налагоджений збір грошей, а саме "відсотків", отриманих від наркоторгівлі, розбоїв, грабежів, шахрайських схем, викрадень автомобілів та рекету представників бізнесу, а також гроші від засуджених з чотирьох виправних колоній та слідчого ізолятора у Херсонській області, зокрема від збуту наркотиків у місцях позбавлення волі та вимагання грошей з родичів ув'язнених.

Потім частину одержаних коштів кримінальники перераховували до так званого "общака", який зберігався на рахунках, що були оформлені на контрольованих підставних осіб. Розмір "прибутку", за попередніми оцінками, лише однієї регіональної ланки злочинної організації становив майже 23 мільйони гривень.

Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X