В Україні легалізували медичний канабіс

09.04.2021 20:59

Стало відомо, що Кабінет Міністрів України частково легалізував медичний канабіс на території України. Відповідну постанову було опубліковано на сайті Кабміну. Йдеться лише про два препарати, які були внесені до списку дозволених наркотичних засобів, передає "Znaj.ua".

kanabis
Фото: Depositphotos

"Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року № 770 (Офіційний вісник України, 2000 p., № 19, ст. 789; 2011 p., № 57, ст. 2288), зміни, що додаються", - йдеться в документі.

Postanova Kabmin
Фото: скріншот

Йдеться про набілон - систетичні канабіноїди, які мають дію ТГК, і набіксимолс - стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом каннабідіолу і ТГК.

Однак сам канабіс досі залишається в списку заборонених речовин.

"Оборот психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, що імітує дію ТГК) і Набіксимолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК і каннабідіолу) допускається тільки у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів", - йдеться також у документі.

Postava Kanabis
Фото: скріншот

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці чотири ресторани закрили за порушення карантину.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини