В «Укравтодорі» домовились про співпрацю з антикорупційною організацією (фото)

24 червня у Києві відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Державним агентством автомобільних доріг України,  в особі голови Олександра Кубракова, з громадською організацією «Стоп корупції» в особі голови правління Ігоря Бондарчука та координатора Романа Бочкали.

ГО «Стоп корупції» та «Укравтодор» домовились про співпрацю Фото: СтопКор

За словами Бондарчука, корисним у співпраці може стати розширена сітка громадських активістів організації в усій Україні.

Роман Бочкала та Ігор Бондарчук зустрілись із Олександром Кубраковим Фото: СтопКор

«Ми вже маємо 69 осередків, які можуть допомогти нам у висвітленні «дорожніх» питань. Ми дуже довго йшли до співпраці, зокрема, й з «Укравтодором». Уже близько двох з половиною років ми здійснюємо моніторинг і контроль за дорожньою галуззю в державі та, крім того, вже змогли на прикладі проведених та оприлюднених журналістських розслідувань продемонструвати це. Приємно, що гарант теж зацікавлений у розвитку цієї галузі», – сказав він і наголосив на необхідності залучення іноземних інвестицій у туризм та економіку України.

В «Укравтодорі» антикорупціонерам показали настільну гру «Велике будівництво» Фото: СтопКор

За словами Романа Бочкали, очевидними є позитивні зміни в управлінських та організаційних процесах «Укравтодору».

«Пам‘ятаю, як 4 роки тому у цій же залі під час зустрічі з керівниками автодору всі сиділи та з розумним виглядом морщили лоби. Проте до чого це призвело? Ми дуже довго йшли в напрямку співпраці, і Кубраков, напевно, перший керівник, з яким ми маємо живий контакт та відчуваємо справжню зацікавленість, щоб, по-перше, дійсно боротись із корупцією, і по-друге — щось дійсно будувати. Не освоювати бюджет, а будувати», — наголосив він.

Бочкала також нагадав, що цієї п’ятниці відбудеться зібрання осередків ГО «Стоп корупції» з різних регіонів України. І одна з тем, яка буде на обговореннях – здійснення громадського контролю на місцях за будівництвом доріг.

Очільник «Укравтодору» Олександр Кубраков теж висловив свою готовність до співпраці у напрямку висвітлення роботи дорожньої галузі, розв'язання проблемних питань.

Предметом цього Меморандуму є:
координація зусиль та спільна діяльність сторін задля досягнення мети Меморандуму, підготовки та реалізації спільних заходів, проєктів і програм у наступних сферах:

– співпраця щодо висвітлення проблематики ремонту доріг;

– висвітлення організації будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, відповідного інженерного облаштування, об'єктів державного сервісу та інших споруд;

– спільні виїзди задля висвітлення роботи дорожньої галузі;

– спільна участь у зйомках відбудови автомобільних доріг;

– виявлення та висвітлення у ЗМI проблеми перевантаження транспортних засобів, що руйнують дороги.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини