У цій війні є лише один переможець – історія успіху Марганецьких активістів “СтопКору” в боротьбі за справедливість

22.01.2019 14:23

Активісти марганецького підрозділу “Стоп Корупції” поділились із читачами довготривалою історією про падіння, злети, успіхи та перемоги у боротьбі з місцевими корупмованими чиновниками. Вони розповіли про те, які саме проблеми виявили в своєму рідному містечку та яким був шлях їх подолання. Також, стопкорівці зняли власний сюжет, у якому наочно відобразили весь процес та подробиці історії про бій за справедливість. Про те, хто переміг війну, а хто поліг на полі бою – читайте нижче.

ВСТУП

ГО "Стоп Корупції" м. Марганець взяла на себе дуже важкий тягар – подолання корупції з боку місцевої влади, яка з кожним днем стає все більш заможною та впливовою за рахунок платників податків.

ПРО МІСТО МАРГАНЕЦЬ

В місті Марганець існує дуже багато проблем. Всі вони виникають завдяки корупційним схемам які постійно плете міська влада на чолі з мером Оленою Жадько – прихильницею всього російського та затятого противник покращення життя українців (на нашу думку), колишньою головою місцевого "Опоблоку".

Мер Марганця Олена Жадько Фото: Дніпропетровська ОДА

В ході наших розслідувань, Марганецький осередок “Стоп Корупції” виявив безліч порушень. Наприклад, розкрадання коштів з бюджету на різноманітні проекти, а саме розчищення річки Томаківка за 43 млн. грн., яке призвело до підтоплення прилеглих будинків та заболочування ґрунтів навколо. Обіцянного плляжу марганчани так і не побачили.

Ще одна проблема – це незаконне збагачення на знищенні КП "Марганецьтепломережі" та переведення всього міста на індивідуальне електроопалення. Був проданий цілий майновий комплекс за заниженою вартістю, а також, не всі люди отримали компенсацію для встановлення систем опалення у квартирах.

Крім того, міський голова Жадько і заступник міського голови Приймак переконали депутатів міської ради підтримати продати автомобіль спеціального призначення (вакуумно підмітально-прибиральна машина вартістю 7 млн. грн., яку подарувало місто Дніпро). На їх думку, вона була зовсім не потрібна місту і на ній ніхто не міг би їздити бо вона незручна.

Вже три роки в місті існує проблема навколо вивозу побутових відходів. Після знищення КП "Міськкомунгосп", виник сміттєвий колапс так як нова фірма (власником якої був депутат місцевої ради від БЮТ, він же найближчий друг мера – Олександр Бондаренко) не була у спромозі виконувати такий об'єм робіт у зв'язку з відсутністю необхідної кількості техніки та робочого штату працівників.

Також, були виявлені проблеми корумпованності в галузі місцевої освіти.

НАШІ ДІЇ

Для того, щоб хоч якось протистояти корумпованим чиновникам і відстоювати права марганецької спільноти, ми постійно висвітлюємо всі ці злочини у мережі Інтернет. Залучаємо інші громадські об'єднання та небайдужих містян для спротиву свавілля з боку влади, а також звертаємось до правоохоронних органів, суду й прокуратури.

СУПРОТИВ

На наших активістів постійно йде тиск з боку влади, декого звільнили під час відпустки, декого під час лікарняних, а самий кричущий момент був коли на журналіста Володимира Садикова був скоєний напад посеред білого дня у центрі міста, коли навколо було багато людей. Йому нанесли тілесні ушкодження обличчя, напавши зненацька ззаду, коли той гуляв разом із дружиною та маленькою донькою.

Також було спалено особисте авто голові Марганецького осередку ГО "Стоп корупції" – Сергію Хникіну.

МИ НЕ ЗДАЛИСЯ І...

Завдяки діям наших активістів, Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовні вимоги Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави до Марганецької міської ради та суб’єктів господарювання щодо визнання незаконним та скасування рішення міської ради про надання згоди на проведення експертної оцінки майна та його реалізацію, а також визнання недійсним договіру купівлі-продажу майна вартістю понад 2 млн грн та повернення його територіальній громаді.

Також, завдяки принциповій позиції прокурора Дніпропетровської області Матвійчука Віктора Володимировича, заступника прокурора Дніпропетровської області Черкашина Юрія Олексійовича і прокурора Нікопольської міськрайонної прокуратури Сідорова Сергія Миколайовича вдалося зберегти підмітальну-прибирально машину та повернути її громаді, яка наразі вже працює на вулицях міста.

Крім того, ми домоглися звільнення начальника Марганецького відділу поліції та прокурора, які не справлялись зі своїми прямими обов’язками.

Був визнаний незаконним конкурс з вивезення твердих побутових відходів, а також, визнаний незаконним наказ Відділу освіти Марганецької міської ради на посади директорів шкіл.

ОДНАК, ЦЕ НЕ ВСЕ

Наразі боротьба триває, адже не виконуються рішення суду, не повертають громаді майно тепломережі та вже не компенсують встановлення систем індивідуального опалення інвалідам, які вчасно не зібрали документи і зараз вони без тепла. Засудженні корупціонери продовжують працювати у владі.

Ми постійно звертаємось до Дніпропетровської державної адміністрації, до Генеральної Прокуратури та СБУ, а на 5-ому каналі виходять резонансні сюжети.

Ми досі боремось. "Опоблок" при владі у нашому місті повністю знахабнів, але нас стає з кожним днем більше, містяни звертаються за телефоном та на електрону пошту ГО "Стоп Корупції" й розповідають про свої проблеми та негаразди. В мережі Інтернет до нас приєднуються дуже багато людей, які самі почали бачити недоліки у роботі влади.

Ми розуміємо, що лише разом ми зможемо подолати цю корупційну гідру при місцевій владі.

РОМАН ЛУК’ЯНЕНКО

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X