В “Слузі народу” офіційно не працює жодної людини – скандал із зарплатами набирає обертів

21.11.2019 12:15

Пропрезидентська політична партія "Слуга народу", згідно з офіційними даними сайту Комітету виборців України, не наймала на роботу жодної людини та жодного разу не витрачала грошей на заробітну плату. 

Сайт Комітету виборців України оприлюднив сенсаційні дані про фінансову репутацію політичної партії "Слуга народу" з посиланням на фінансовий звіт партії, передає Діалог.UA.

Уточнюється, що КВУ посилається на звіти, які були представлені за третій квартал 2019 періоду липня – вересня. Згідно з офіційними даними самої політсили, партія "Слуга народу" офіційно не наймала на роботу жодної людини та не витрачала грошей на заробітну плату. Іншими словами, в графі "працівники апарату партії" у "Слузі народу" зазначено "0".

Хоча, наприклад, у "Батьківщині" працює 73 людини, в "Європейській солідарності" – 46, "Голосі" – 3, "Радикальній партії Олега Ляшка" – 20, "Самопомочі" – 264. Крім того, за представлений період з липня по вересень партія президента Володимира Зеленського витратила 240 мільйонів гривень, з яких на зарплату, відповідно, нуль. У зв'язку з новими даними можна сказати, що чутки про зарплати в конвертах здаються тепер дуже навіть реальними.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини