В “Слузі народу” назвали прізвище кандидатки на посаду судді Конституційного суду

Нардепка від партії "Слуга народу" і заступниця голови парламентського комітету з питань правової політики Ольга Совгиря може стати суддею Конституційного суду за квотою Верховної Ради. Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі "ZIK" під час включення заявила народний депутат України від фракції "СН" Євгенія Кравчук.

KSU
Фото: Укрінформ

Євгенія Кравчук, коментуючи відкликання законопроєкту Володимира Зеленського, яким мали б припинити повноваження КСУ, зауважила, що Конституційний суд таки буде перезавантажено, але поступово.

"От зараз пройшов один із конкурсів від Верховної Ради і Комітет правової політики рекомендував призначити Верховній Раді за своєю квотою Ольгу Совгирю. Це моя колега від "Слуги народу", вона представник ВРУ в Конституційному суді", – зазначила народна депутатка.

Євгенія Кравчук переконана, що коли справа дійде до голосування в залі ВРУ, фракція "Слуги народу" всім складом затвердить Ольгу Совгирю на посаду судді Конституційного суду.

"Тому вірогідно, що пані Ольга Совгиря може стати суддею Конституційного суду. Це таке поступове перезавантаження КСУ", – прокоментувала Кравчук.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, народні депутати пропонують повернути окремий тариф на електроенергію.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини