В Росії 9-річного хлопчика відправили додому з дитячого табору за організацію сексуальних ігор з однолітками – подробиці

14.06.2019 15:44

В російському дитячому таборі “Ракета” в селищі Горьковське в Ленінградській області 9-річний хлопчик організував розпусні ігри з іншими дітьми. Про це повідомляє “Уніан” з посиланням на дитячого омбудсмена в Санкт-Петербурзі Світлану Агапітову.

"Досить буде сказати, що "заходи, організовані за ініціативи одного з 9-річних відпочиваючих у вільний час, можна описати формулюваннями: "розпусні дії сексуального характеру", "оральні статеві контакти", "імітація гомосексуального статевого акту". Ще раз уточнимо, що все це відбувалося серед хлопчиків 9-10 років", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що подібні "ігри" проходили в житловому корпусі табору неодноразово як по добрій волі, так і за результатами гри "камінь-ножиці-папір" і навіть з примусу.

З ініціатором недитячих ігор провели бесіди профілактичного характеру і відправили хлопчика додому. Крім того, наголошується, що керівництво табору визнало за необхідне повідомити про "факт статевих відхилень" в районну адміністрацію за місцем проживання дитини.

Читайте також: "В Івано-Франківську рій бджіл атакував дитячий майданчик".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X