В поліції Словаччини розглянуть заяву про напад на українського активіста працівником ДБР у Львові

01.07.2019 15:36

27 червня в місті Кошице в Словацькій Республіці відбулась зустріч активіста "Стоп корупції" Віктора Паласа з уповноваженою в поліції особою Міланом Васко, під час якої була сформована та подана заява щодо перешкоджання журналістській діяльності та перевищення службових обов’язків працівником ТУ ДБР у місті Львові.

"Оскільки українська сторона категорично не хотіла вносити відомості про злочин в ЄРДР, ми змушені були звернутись до європейських правоохоронних органів. Зокрема, до поліції Польщі, Угорщини та Словацької Республіки. Останні запросили на зустріч для уточнення відомостей", – розповів активіст.

За його словами, раніше чоловік звертався із відповідною заявою до 4-х відділів поліції в місті Львові та до одного в Тернополі. Скарги були направлені до суду.

"3 скарги вже були в судах. В першому розгляд розтягнувся на 2 місяці замість визначених 72-х годин, в другому суді зобов’язали внести відомості про злочин до ЄРДР, однак від поліції була відписка про відсутність складу злочину. Щодо третього – результати й досі не оприлюднені. Тому я вирішив шукати справедливості в європейських країнах, у яких верховенство права є обов’язком до виконання законів", – зазначив Палас.

В результаті зустрічі був складений протокол словацькою мовою. Як розповів активіст, зі слів уповноваженої особи поліції, цей протокол передадуть в прокуратуру міста Кошице, де й буде ухвалене рішення.

Нагадаємо, напад на представника "Стоп корупції" Віктора Паласа був скоєний 3 квітня в приміщенні ТУ ДБР у місті Львові працівником установи.

"Після звернення громадянки України Олександри Масної до нашої організації я вирішив допомогти їй відстояти її законне право. Оскільки розпорядження Бережанського районного суду в її справі не виконується міською владою вже упродовж 10 років. При спробі провести відеофіксацію на мене було скоєно напад. Крім того, в мою адресу звучали погрози фізичної розправи", – додав активіст.

Як наслідок – чоловік 30 днів перебував в лікувальних закладах.

"Мені завдали не лише моральної, але й фізичної шкоди. І це при тому, що я намагався відстояти законні інтереси простої громадянки України", – підсумував Палас.

Читайте також: "Операція "конфіскація": столичні правоохоронці безпідставно вилучають автівки громадян".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини