В ОРДЛО з Росії прибули танки

14.01.2020 22:42

На Донбас з Росії прибули 34 танка і близько 30 інструкторів-розвідників.

Про це повідомляє Telegram-канал "Вільнодумець".

Як зазначає ресурс, з посиланням на місцеве населення, станом на 12.01.2020 року РФ завезла в 1-й і 2-й Армійські корпуси (розташовані в "ЛДНР") 34 танка, які розосередили по всій лінії зіткнення.

"В окремих місцях, наприклад, Світлодарський напрямок, поставили відразу 7 танків. Посилені позиції ДНР танками у Горлівці, Ясинувата-аеропорт-Піски (Донецьк), напрямок Красногорівка-Мар'їнка (Донецьк), Докучаєвськ-Комсомольське, Широкине", - йдеться у повідомленні, передає "News UA".

За інформацією Telegram-каналу, завданням завезених з Росії інструкторів крім набуття бойового досвіду, є "навчання особового складу підрозділів, що знаходяться в обороні, ведення глибокої розвідки позицій противника".

Крім того, проводяться тактичні "навчання окремих механізованих груп раптового прориву оборони противника лобовими атаками". Також, "керівництво" 1 АК "використовує перемир'я для передислокації військ, зміцнення своїх позицій військовою технікою та інженерно-технічними спорудами". За даними ресурсу, ведеться багато будівельних і бетонних робіт на передових позиціях 1 АК.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини