В ООН закликали Мінкульт України не порушувати права людей – подробиці

Моніторингова місія ООН категорично розкритикувала закон №2693 "Про медіа", розроблений Міністерством культури України і закликала "дотримуватися міжнародних стандартів прав людини". Про це вони написали на сторінці у Facebook.

"Закликаємо Міністерство культури, яке розробило цей перший проєкт закону, дотримуватися міжнародних стандартів прав людини, продовжити публічне обговорення та забезпечити його відкритість та інклюзивність", - йдеться в заяві.

Так, в ООН закликають Україну втриматися від впровадження певних обмежень для роботи ЗМІ, адже вони не відповідають міжнародним стандартам прав людини, можуть підірвати свободу журналістів та призвести до самоцензури, передає РБК Україна.

"Спроба запровадити кримінальну відповідальність за розповсюдження дезінформації може призвести до переслідування журналістів просто за те, що вони виконують свою роботу. Ба більше, влада має утриматися від створення органів, відповідальних за моніторинг та фільтрування контенту", - заявили в ООН.

Раніше, голова правління ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук в авторському блозі назвав цей законопроєкт "спробою влади контролювати свободу слова в Україні".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини