В Олімпійському коледжі ім. Піддубного відбулись урочистості на честь випускників

22.06.2021 16:49

У стінах олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного відбулись урочистості на честь випускників. Подія стала знаковою, оскільки восени через реорганізацію коледж приєднали як відокремлений підрозділ до Національного університету фізичного виховання і спорту України. Як відроджується заклад, що за попереднього керівництва опинився у стані занепаду – дивіться у сюжеті «СтопКору».

Це свято – перше за декілька років. На честь закінчення 11-х класів вихованці отримали дипломи й подарунки. Урочистості організував НУФВіС, до якого восени коледж приєднали як відокремлений підрозділ.

«Реорганізація, що відбулася, дає потужний поштовх для подальшого розвитку завдяки тій науковій базі, що є в університеті. Після коледжу спортсмени матимуть змогу продовжити навчання в університеті, одержати ступінь магістра, вступити до аспірантури. Адже спорт – це важлива складова, яку ми прагнемо розвивати, але спортивне життя колись закінчується, і студенти зможуть опанувати професію спортивних фахівців, викладачів, тренерів, реабілітологів», – наголосив у вітальній промові ректор вишу Євген Імас.

Imas
Євген Імас привітав учнів Фото: СтопКор

Цьогоріч коледж випустив понад сотню учнів. Привітати випускників прийшли знамениті спортсмени, зокрема, футболіст київського «Динамо» Віталій Буяльський. Ще рік тому цей коледж перебував у ганебному стані, він навіть не пройшов атестацію, а учні ризикували залишитися без атестатів.

Після реорганізації та зміни керівництва вихованці отримали гідні умови проживання та доступ до професійної освіти, адже на стан коледжу звернув увагу особисто президент Зеленський. Навіть створили робочу групу з представниками Міністерства молоді та спорту, Міносвіти та офісу президента.

College1
Cвято в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного Фото: СтопКор

Наразі у коледжі навчаються понад пів тисячі талановитих юних спортсменів. А серед колишніх випускників – чимало олімпійських чемпіонів та призерів, переможців світових та континентальних змагань.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини