В окупованому Росією Криму планують розмістити ядерну зброю – Міноборони

За наявною інформацією, наразі на території тимчасово окупованого Кримського півострову РФ здійснює підготовку до розміщення ядерної зброї. Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, передає "УНН" із посиланням на пресслужбу Міноборони.

Krym
Фото: QHA

"Підготовка Росією до розміщення ядерної зброї у Криму становить серйозну небезпеку для всієї Європи та цивілізованого світу. Спроба Російської Федерації встановити домінування в Чорноморському басейні є великою загрозою економіці України, Туреччини та інших європейських країн", — зазначив міністр.

Зазначається, що міністр оборони також назвав небезпечним перешкоджання Росією вільному судноплавству у Керченській протоці.

"Намагання Росії придушувати комунікації засобами радіоелектронної боротьби перешкоджають навігації повітряних суден та судноплавства у акваторії Чорного моря. Цю занепокоєність також поділяють інші країни регіону, зокрема, Румунія", — додав Таран.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Служба безпеки України оголосила суддів російського Конституційного суду у міжнародний розшук.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини