В окупованому РФ Криму побудують нове місто

Один з членів адміністрації окупованого РФ Криму Євгєній Кабанов заявив, що на півострові побудують "нове курортне місто". Однак посадовець не розповів, де саме будуватимуть курорт.

Krym
Крим Фото: QHA

"Треба формувати базу для житлового будівництва і нових рекреаційних кластерів, нових рекреаційних міст. Зараз під керівництвом Хуснулліна ("віцепрем'єр" окупаційної адміністрації) і "глави республіки" розглядаємо і найближчим часом презентуємо поява нового міста в Криму. Курортного", - цитує слова посадовця "ТАСС".

За його словами, місто хочуть побудувати на західному березі півострова з урахуванням всіх сучасних урбаністичних тенденцій.

"Не хочу забігати вперед, розкривати, що це за проект", - розповів Кабанов, не уточнивши подробиці проекту і точне місце будівництва.

Кабанов також додав, що частина коштів на проєкт дасть Росія, а частина інвестори.

Відзначимо, що міжнародна спільнота не визнає незаконну анексію Криму РФ. Навіть країни-союзники Росії. Україна в цьому році створила Платформу по деокупації Криму.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кабмін України пропонує запровадити нові санкції проти Росії. Цього разу через будівництво Керченського мосту та руйнування парків у Севастополі тимчасово окупованого півострова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини