В окупованому Криму влада Алушти вирішили обмежити подачу води

17.04.2021 16:35

Окупаційна "влада" Алушти оприлюднила новий графік подачі води в місті, період водопостачання скорочують удвічі: з десяти до п'яти годин на добу і лише ввечері. Про це інформує "Цензор.НЕТ" із посиланням на "Интерфакс".

Vidsutnist vody
Фото: Facebook

"Сьогодні, 16 квітня, на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій в адміністрації міста прийнято рішення про новий графік подачі води споживачам. З 20 квітня вода буде подаватися один раз на добу: з 18:00 до 23:00. Одноразова п'ятигодинна подача води дозволить як економити воду, так і дати можливість людям зробити необхідні домашні справи і запас води до наступної подачі", - повідомила "глава адміністрації" Алушти Галина Огнєва.

Огнєва повідомила, що чинний останні місяці 10-годинний графік (5 годин подачі вранці і стільки ж увечері) дозволив заощадити воду, але попереду курортний сезон, споживання зросте вдвічі: з 15-17 тисяч кубометрів на добу до 35 тисяч кубів.

Чиновниця повідомила також, що з осені 2020 року "весь санаторно-курортний комплекс" так само, як і школи і дитсадки, готувався до погіршення ситуації з водопостачання, "тому готелі, будинки відпочинку, пансіонати встановили на своїй території ємності і насоси, щоб забезпечувати своїх гостей водою".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Росії ФСБ затримала українського консула.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини