В окупованому Криму мають намір продовжити розпродаж нерухомості

05.12.2017 16:58

Так звана влада Криму попередила, що продаж націоналізованих об'єктів півострова досить вигідний. Тому у наступному році цю практику продовжать з надією виручити близько мільярда рублів.

Новину повідомляють російські ЗМІ.

Сьогодні, 5 грудня, "міністр" майнових і земельних відносин Криму Анна Анюхина заявила, що у 2018 році на продаж буде виставлено ряд об'єктів нерухомості анексованого Криму. За її словами, раніше вже вдалось успішно продати 28 об'єктів, які принесли 205 млн рублів.

У наступному році так звана влада півострова сподівається виручити за націоналізовані об'єкти 1 млрд рублів.

"Сподіваємося, що в цьому році продамо націоналізоване майно ще на суму близько 500 млн рублів. Для цього у нас є всі можливості, головне, щоб були покупці", – додала Анюхина.

Варто зазначити, що у 2016 році кримські окупанти продали шість об'єктів українського бізнесмена Ігоря Коломойського на суму близько 1,5 млрд рублів. З них 1,2 млрд рублів виручили за санаторій "Форо". Крім того, на півострові Коломойський мав 24 АЗС, які тамтешня влада теж збирається продати.

Нагадаємо, так званий голова Криму Сергій Аксьонов анонсував знищення добудов в Ялті. Як повідомлялось раніше, у Криму виставили на продаж завод шампанських вин. За нього окупанти хочуть отримати 1,5 млрд рублів, що еквівалентно близько 608 млн грн. Відомо, що вже знайшовся охочий придбати завод.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини