В окупованому Донецьку підірвали міст – перше фото з місця НП

02.01.2019 12:32

На території окупованого Донбасу вкотре сталося непередбачене подія. Невідомі особи підірвали міст, який знаходиться на об'їзній автомобільній дорозі Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь.

Сьогодні, 2 січня, стало відомо про те, що невідомі особи підірвали опору залізничного моста в Донецьку. При цьому їхні цілі залишилися невідомими, передає видання "Діалог.UA" з посиланням на повідомлення блогера Necro Mancer в "Твіттері".

"1 січня 2019 року в Пролетарському районі міста Донецька невідомі особи влаштували підрив центральної залізобетонної опори мосту. Він знаходиться на об'їзній автомобільній дорозі Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь", – йдеться в повідомленні.

На щастя, ніхто з людей не постраждав. Спецслужбам довелося перекрити рух транспорту, оскільки проїзд через пошкодження став неможливим.

Варто зазначити, що сьогодні аварійна робота співробітників спецслужб була закінчена. Проте інформація з приводу того, чи може рухатися транспорт далі, не уточнюється. Цілком можливо, що тематичне повідомлення з'явиться трохи пізніше.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини