В Офісі Президента відповіли Козаку на заяви про “початок кінця України”

08.04.2021 19:22

Україна не зацікавлена ​​в ескалації військового протистояння, українська армія готова до будь-якого розвитку подій, але дипломатичний шлях залишається державним пріоритетом. Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в коментарі "Укрінформу" щодо останніх заяв заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака.

Kozak
Фото: strana.ua

"Україна точно не зацікавлена ​​в будь-якій ескалації військового протистояння. Наша армія готова до будь-якого розвитку подій, але державний пріоритет залишається незмінним - це завжди ставка на пошук дипломатичного рішення для припинення війни. Україна цінує кожне життя своїх громадян, і тому для нас загострення ситуації на Донбасі - це дійсно серйозно. Це не риторика, не пропаганда і не дипломатичні ігри. А ось те, що Росія використовує загибель людей для чергових політичних маніпуляцій, - весь світ чітко бачить", - наголосив Подоляк.

Водночас він зазначив, що чим точно вже не здивувати Україну, так це "загрозливою риторикою з Москви".

"Для чого це їм потрібно? Дуже просто: їх машина пропаганди працює на посилення напруження ситуації і на посилення тиску", - сказав радник керівника ОП.

Подоляк вважає, що це тиск не тільки на Україну, а й на інших учасників Нормандського формату, на всі ті країни, які підтримують територіальну цілісність України.

Нагадаємо, в ЗМІ з'явилася інформація, що заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що початок Києвом бойових дій на сході України може стати причиною для Росії стати на захист своїх громадян і "початком кінця України".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі російські найманці знову відкривали вогонь, загинув боєць ЗСУ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини