В Офісі президента розповіли деталі перемовин Зеленського і Путіна

28.04.2021 18:27

Україна пропонує Росії будь-який прийнятний для обох сторін варіант зустрічі лідерів обох країн – або український Донбас, бо саме там триває війна, або іншу нейтральну країну. Про це "OBOZREVATEL" сказав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, відповідаючи на питання, де, на яких умовах та у якій країні реально провести зустріч президентів України та Росії.

Zelenskii i Putin
Колаж: TVC.RU

"Конкретне місце проведення зустрічі та час є питаннями, які сторони подають у публічних простір, як свої побажання. Ми пропонуємо будь-який прийнятний для обох сторін варіант – або український Донбас, бо саме там триває війна, або нейтральну країну. Росіяни пропонують свій варіант", – уточнив Подоляк.

Далі, за його словами, почнуться консультації поміж головою ОП Андрієм Єрмаком та, можливо, керівником Адміністрацїі президента Росії Антоном Вайно або іншими уповноваженими особами. Загалом організація настільки складного процесу, як забезпечення логістики повноцінної зустрічі лідерів двох країн, які по суті не мають міждержавних відносин, залежить від багатьох чинників.

"Президент Росії фактично погодився з пропозицією президента України провести переговори. Це означає, що важливе тільки одне – необхідно зробити їх змістовними, наповненими дійсно важливими питаннями, які зможуть відповісти хоча б на частину важливих викликів", – підсумував Подоляк.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Кремлі пояснили, чому Путін не відповів на дзвінок Зеленського.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини