В Офісі президента хочуть скликати парламент на позачергове засідання

16.07.2019 12:13

«Скликання позачергового засідання Верховної Ради планується на 18 липня», – заявив заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка. Про це він повідомив сьогодні на форумі «Встановлення справедливості – порядок денний для майбутнього парламенту», передає Укрінформ.

За словами Рябошапки, від депутатів вимагатимуть прийняття законодавства, яке дало б змогу нормально працювати Вищому антикорупційному суду, а також – норм права щодо незаконного збагачення.
"Крім того, буде ще декілька ініціатив, які ми будемо вимагати прийняти ще від цього складу парламенту. Очевидно, що в людей в головах уже вибори, але вони повинні виконати свій обов'язок до кінця перед країною, не перед нами"
, - сказав Рябошапка.

Верховна Рада VIII скликання офіційно закінчила свою роботу 12 липня. Але спікер парламенту Андрій Парубій вважав вірогідним додаткові скликання на позачергові сесії після завершення календарного плану.

Читайте також: "Кабмін розгляне справу скандального податківця з Дніпра Пенькова: ідеться про захоплення у заручники бізнесмена".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини