В одному з районів Херсона будують новий дитячий садочок (відео)

У Херсоні на території 5-ої школи проходить будівництво нового дитячого садочку, який розрахований 45 дітей. Повідомляється, що забудовник планує здати садок в експлуатацію у серпні, передає Суспільне.

khershon detsad
Фото: Суспільне

Садок розрахований на три групи по 15 дітей На першому поверсі буде ясельна група і музична зала. На другому – дві різновікові групи.

Територія садка відокремлена від шкільної. Будівельники вже формують місця під дитячі майданчики для кожної групи, розказує директорка 5 школи Неллі Алієва:

"Я думаю, що такими темпами як триває будівництво, без зупинки, без вихідних, то у наступному навчальному році ми вже відкриємося".

За словами Неллі Алієвої, відкрита онлайн - реєстрація до садка. Розпочалася і робота з набора персоналу:

"Онлайн реєстрація відкрита в дитячий садок. Вже ясельна група набирається. І зараз йде робота по набору різновікової групи. Плануємо набрати дві групи, якщо наберемо три, то це буде дуже добре".

Будівництво розпочали 2019 року. Вирили котлован і роботи призупинили майже на рік. Після включення цього об’єкта до програми "Велике будівництво” робота відновилася, розказує директор підрядної організації Роман Рибалко. Вже, продовжує чоловік, виконано робіт на 12 млн. грн. Загальна ж вартість будівництва - 25 млн:

"На даний момент ми закінчуємо загально-будівельні роботи у цьому місяці. І, починаючи з наступного місяця, приступаємо до оздоблювальних робіт, а саме фасаду та внутрішніх фінішних робіт. Зараз ведуться роботи з прокладання мереж: каналізація, опалення".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, біткоїну передрекли вартість в 400 тисяч доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини