В Одесі за порушення правил карантину правоохоронці притягують до відповідальності працівницю лазні

26.03.2020 17:35

Недотримання обмежувальних заходів суб’єктом господарювання на вулиці Балківській зафіксували співробітники Хаджибеївського відділення поліції.

Під час візиту правоохоронців у приміщенні закладу знаходилося близько десятка відвідувачів та адміністраторка.

Відносно жінки поліцейські склали протокол за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якого передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Дуже прикро, що деяким суб’єктам господарювання, аби усвідомити серйозність ситуації, що склалася у більшості країн світу, і зупинитися на карантин, потрібне втручання правоохоронців.

Поліцейські продовжують у посиленому режимі слідкувати за дотриманням карантинних заходів задля протидії поширенню захворювання на COVID-19 та виконувати свою повсякденну роботу, і нагадують, що за порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемії передбачена не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність.

Суворовський відділ поліції в м. Одесі

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X