В Одесі відсторонений священик із сином-депутатом побили прихожанина – подробиці

Скандальне сімейство Сенників, до якого увійшли депутат місцевої облради, його брат та батько-екссвященик побили парафіянина собору Різдва Христового Православної церкви.

10 листопада зафіксовано факт спроби фізичного тиску на віруючих Одеської єпархії в кафедральному Соборі Різдва Христового, повідомляє "Уніан"з посиланням на пресслужбу Одеської єпархії ПЦУ.

"Йдеться про дії депутата Одеської обласної ради від партії "Опозиційна платформа за життя" Романа Сенника, його брата Івана та батька Віталія (колишнього священника собору), які втрьох жорстоко побили одного з парафіян, про що заявлено в органи Національної поліції", – сказано в заяві.

В єпархії наголошують, що Віталію Сеннику, який раніше був настоятелем вказаного храму, розташованого в центрі міста (вул. Пастера, 5), 9 місяців тому заборонили богослужіння в ньому.

Водночас, як наголошується в заяві, колишній настоятель храму і його сім'я «тероризують церковну громаду, сіють розбрат і творять фізичні безчинства» проти духовенства та віруючих ПЦУ.

"Більше того, не маючи жодних документів, ці особи силою захопили приміщення собору, зривають процес становлення Православної церкви України на території міста та Одеської області, порушують норми вітчизняного законодавства", – заявили в єпархії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини