В Одесі спалах вірусної хвороби, серед симптомів – висипи на долонях 

18.11.2019 19:32

У місті Одеса закрили 8 класів школи №63. Причина – гостре респіраторне захворювання, яке швидко шириться та викликане вірусом Коксакі.

Про це сьогодні на брифінгу заявила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

«Вісім класів закрито на карантин. Це викликано тим, що більш ніж 30% учнів у цих класах хворіють на ГРЗ, серед яких є не тільки випадки простудних захворювань, а й вірус Коксакі. Оскільки ця хвороба лякає наших батьків, просимо у разі виявлення будь-яких ознак гострого респіраторного захворювання не пускати дитину до школи», - сказала Буйневич.

Вона зазначила, що у разі виявлення в школі дитини з ознаками ГРЗ вона буде відразу поміщена до ізолятора, а до навчального закладу викличуть батьків, щоб відправити дитину додому.

У разі так званого залишкового кашлю (після основної хвороби) до школи необхідно надати відповідну довідку від лікаря про те, що конкретна дитина не є небезпечною для оточуючих, повідомляє "УНІАН".

Як уточнила Буйневич, йдеться про вірусні і простудні захворювання, а також про вірус Коксакі, який віднесено до категорії гострих респіраторних вірусних інфекцій.

«Симптоми цієї хвороби такі самі, як у грипу. Зовнішні відмінності - висип на долонях. Це як вітрянка. Якщо вона сталася, то, зазвичай, велика кількість людей на неї хворіють», - сказала чиновниця.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини