В Одесі СБУ блокувала угруповання вимагачів від учасників судових процесів (фото)

07.12.2019 18:07

В Одесі співробітники Служби безпеки України блокували діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на вимаганні грошей від учасників судових розглядів, зокрема кримінальних проваджень.

До складу групи входило четверо мешканців обласного центру. Через особисті зв’язки вони підшукували громадян, справи яких перебували на розгляді у судах. За різні суми грошей зловмисники пропонували їм сприяння у нібито позитивному вирішенні питань в судових органах, зокрема щодо уникнення від адміністративної або кримінальної відповідальності, передає пресцентр СБУ.

Фактичного впливу на прийняття відповідних судових рішень учасники угруповання не мали.
Гроші за «послуги» отримували на банківську картку. Всі контакти зі своїми клієнтами зловмисники здійснювали за телефоном або з використанням інтернет-сервісів.

Оперативники спецслужби задокументували десять епізодів протиправної діяльності групи.

Під час обшуків за місцями проживання злочинців в Одесі та Запорізькій області правоохоронці виявили понад 100 SIM-карт мобільного зв’язку, кредитні та платіжні банківські картки, термінали мобільних телефонів, електронно-обчислювальну техніку із доказами незаконних дій.

Наразі зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні злочину. Тривають слідчі дії для встановлення всіх осіб, ймовірно причетних до діяльності організованого угруповання.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини