В Одесі посадовці розкрадали гроші на облаштуванні пляжу для людей з інвалідністю

Прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно директора підрядної компанії та інженера технічного нагляду. Їх підозрюють у службовому підробленні та розкраданні державних коштів.

Odesa plyaz
В Одесі судитимуть посадовців за розкрадання грошей на облаштуванні пляжу для людей з інвалідністю Фото: Одеська Обласна Прокуратура

За версією слідства, підрядник та інженер технагляду за попередньою змовою привласнили бюджетні гроші під час виконання будівельних робіт з реконструкції пляжу для людей з інвалідністю на 11 станції Великого Фонтана.

"Обвинувачені внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт і встановленого обладнання та їх вартості, та підписали їх. Зокрема встановлено, що за договором підряду на вказаному пляжі повинні були встановити тренажери для людей з інвалідністю, які фактично відсутні, а саме: тренажер багатофункціональний, Машина Сміта з противагою, тренажер для стегна комбінований, тренажер для пресу, тренажер (спина, шия), драбина гімнастична. Внаслідок таких протиправних дій службових осіб державі завдано понад 200 тисяч гривень шкоди", - повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

Підозрюваним закидають порушення ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Прокуратура пред'явила позов про відшкодування завданого збитку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі правоохоронці викрили схему розкрадання коштів, отриманих від ліквідації та реструктуризації неробочих державних шахт.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини