В Одесі поліція затримала банду грабіжників

29.01.2020 02:42

В Одесі правоохоронці затримали чотирьох місцевих жителів, яких підозрюють у серії грабежів, скоєних на території України.

Підозрювані діяли за відпрацьованою схемою: біля розважальних закладів вони чекали п'яних відвідувачів, після чого кидалися до них з "дружніми" обіймами. Поки приголомшений чоловік приходив до тями, у нього відбирали гроші, прикраси та інші цінності. Якщо ж жертва розуміла, що відбувається, її все одно грабували, але вже застосовуючи силу.

У відомстві зазначили, що підозрювані нападали на перехожих: біля потенційної жертви вони раптово зупиняли свій автомобіль, нападали на неї, відбирали все цінне і тікали. Щоб їх не зловили, вони "гастролювали" містами.

Затримати їх вдалося в Одесі, коли вони напали на одного з відвідувачів розважального закладу. Під час обшуку у них знайшли зброю, наркотики, золоті прикраси, мобільні телефони, гроші та інші речові докази. Зараз всі підозрювані, старшому з яких 27 років, а молодшому - 21 років, перебувають в ізоляторі тимчасового тримання, передає "Новий Формат".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини