В Одесі підіймають танкер “Delfi” (фото, відео)

18.07.2020 15:08

Танкер "Delfi", який у листопаді минулого року зазнав аварії на узбережжі моря, почали піднімати з одеського пляжу.

Tanker Delfi
Фото: УП

Про це повідомив очільник Одеської ОДА Максим Куций, повідомили "УНН" у пресслужбі облдержадміністрації.

"Сьогодні, 18 липня, розпочалося перевертання танкера "Delfi", що дозволить водолазам обстежити необхідні відсіки перед остаточним підйомом танкера", - цитують Куцого у пресслужбі.

З його слів, "ми рухаємося згідно з планом – наразі триває активна фаза робіт із підняття борту Delfi".

"План такий: довести нахил танкера до 45 градусів, поставити на кіль і відтак прибрати з пляжу. Представники судновласника нас запевнили, що після перевертання танкера їм знадобиться 2 тижні, аби транспортувати його на місце майбутньої дислокації", – поінформував Куций.

Він також додав, що наразі мобілізовані всі учасники: АМПУ, капітанія Одеського порту, до процесу також долучилися представники бізнесу, які надали буксир для перевертання судна.

"Ми переживаємо, щоб усе відбулося максимально безпечно для відпочивальників, тому, щоб ніхто з них не постраждав, ми попросили людей тимчасово, поки тривають роботи, не відпочивати на пляжі", – резюмував Куций.

Нагадаємо, танкер-заправник "Delfi" в сильний шторм вночі 21 листопада 2019 року дрейфував на мілині на узбережжі в районі Одеського порту, після чого 22 листопада — перекинувся.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини