В Одесі невідомі захопили кабінет ректора медуніверситету

23.07.2018 09:47

В Одесі невідомі особи захопили кабінет ректора медичного університету. Про це з місця події повідомляють активісти «Стоп корупції».

Представники проекту припускають, що ці люди можуть бути озброєні. До вишу уже викликали поліцію.

Зазначимо, що днями в Одесі від імені МОЗу збирали радикально налаштованих молодиків, які згодом штурмували будівлю медуніверситету та забарикадувались всередині вишу. СМС-повідомлення із закликом прийти до університету та підтримати комісію з відомства розсилали серед опонентів ректора Валерія Запорожана.

Силовим захопленням будівлі медуніверситету в Одесі керував народний депутат та колишній комбат добровольчого батальйону «Айдар» Сергій Мельничук. Виш штурмували та захопили саме його поплічники. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив нардеп Ігор Мосійчук.

Додомо, що «СтопКор» слідкує за розвитком подій навколо медуніверситету в Одесі від самого початку.

Журналісти зафіксували початок роботи комісії МОЗу, після якої був виданий скандальний наказ про звільнення ректора Валерія Запорожана. Знімальна група зафільмувала момент, коли представник комісії МОЗу повідомляє про припинення роботи через необхідність узгодити з міністерством питання надання стороні, що перевіряється, документів для виїмки. Однак після цього головний аудитор заявив у МОЗі про недопуск комісії до роботи і перешкоджання інспекції з боку керівництва вишу. Після цього у відомстві видали наказ про звільнення ректора медуніверситету Валерія Запорожана нібито за «одноразове грубе порушення трудових обов’язків».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини