В Одесі не змогли підняти танкер “Delfi”

24 липня в Одесі буксири не змогли підняти затонулий танкер "Delfi". Операцію щодо підйому судна продовжиться завтра, 25 липня, о 6:00.

Tanker Delfi
Фото: УП

Про це повідомляє компанія "P&O Maritime Ukraine", яка бере участь у буксирі танкера, та очільник Одеської області Максим Куций, передає "hromadske".

"Підготовчі роботи по перевертанню судна на рівний кіль тривали практично весь день. Підрядна організація виявилася технічно не спроможною реалізувати свій план за допомогою буксирів", — написав очільник Одеської ОДА.

Він додав, що судновласник поки користується правом самостійного підняття судна.

У "P&O Maritime Ukraine" пояснили, що виникли складності з кріпленням сталевих тросів.

Нагадаємо, 24 липня з 13:00 знову намагалися підняти затонулий танкер "Delfi". Попередні дві спроби підняти танкер "Delfi" відбулися 18 липня, але тоді обірвався трос в одного з буксирів.

Крім того, зранку 24 липня з танкера вилилися нафтопродукти.

Також міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що у судновласника є час до кінця тижня підняти "Delfi", бо з 27 липня танкер перейде під контроль Адміністрації морських портів. Крім того, 26 липня комісія з надзвичайних ситуацій має визнати інцидент із танкером техногенною катастрофою. Після цього "Delfi" зможуть забрати за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, у ніч на 22 листопада 2019 року судно "Delfi" через сильний вітер зірвало з якоря та знесло в напрямку одеського пляжу "Дельфін". Члени екіпажу відмовлялися покидати судно, але в підсумку їх евакуювали, а судно сіло на мілину та майже перекинулось.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини