В Одесі іноземці протестують через використання імені їхнього земляка у захопленні медуніверситету

23.07.2018 09:59

Іноземці вийшли на акцію протесту під стіни Одеського медуніверситету після скандалу із використанням імені громадянина Індії під час перевірки навчального закладу.

Так, аудит діяльності керівництва медичного університету ініціювали на прохання групи народних депутатів, до яких нібито звернувся громадянин Індії Сінг Алакх Шаран. «СтопКор» з’ясував, що звернення виявилось підробкою, сам іноземець вважає такі дії образою честі та гідності, а також спробою дискредитувати ректора навчального закладу Валерія Запорожана.

Представники проекту отримали копію пояснень Сінг Алакх Шарана та відео, на якому іноземець надає пояснення щодо ситуації.

«Алакх повідомив, що підпис у зверненні до нардепа Мельничука не його, самого політика він не знає, до нього не звертався і не розуміє, як до нардепа потрапили його особисті дані. Чоловік одразу написав заяву до правоохоронних органів та вимагає покарання для осіб, які нахабно використали його ім’я у своїх корисливих цілях», – зазначають журналісти «СтопКору».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини