В Одесі фірма підробила документи задля отримання мільйонних прибутків

Ревізори вважають, що бізнесмени внесли в офіційні документи завідомо неправдиві відомості.

Поліція почала кримінальне провадження за фактом службового підроблення з боку компаній-учасників тендеру з реконструкції дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "Вікторія", який знаходиться на вул. Дача Ковалевського, 93, повідомляє "368.media".

Управління капітального будівництва Одеської міськради передало 11,1 млн. грн. на роботи з реконструкції фірмі "ЮГ-УКРСТРОЙ", яка раніше вже отримала підряд на 22,2 млн. грн.

У 2015 році компанія перемогла в тендері, обійшовши фірму "Моноліт".

Підприємства пов'язані між собою через власників. Головою фірми "ЮГ-УКРСТРОЙ" є Світлана Донченко, а "Моноліт" належить Любові Рєзнікової. Донченко і Рєзнікова є бізнес-партнерами.

Перевіряючі встановили, що і "ЮГ-УКРСТРОЙ" і "Моноліт" надавали документи з однаковими даними про наявність одного і того ж самого обладнання кожному з підприємств.

Ревізори вважають, що бізнесмени внесли в офіційні документи завідомо неправдиві відомості.

Крім "Вікторії", розслідуються факти підробки під час тендерів по ремонту будівлі прокуратури на Головківській, 1 і реконструкція частини автодороги на вулиці Марсельської. Всі тендери проводило УКБ Одеської мерії.

У поліції також розслідують кримінальне провадження про корупційний тендер на реконструкцію морвокзалу в Ізмаїлі, де перемогла компанія "ЮГ-УКРСТРОЙ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини