В Одесі біля обласної прокуратури відбувся масштабний мітинг: люди втомилися від бандитського свавілля і звинувачують градоначальника

04.08.2017 18:30

Під стіни прокуратури активістів привела низка обурливих подій в рідному місті: підпали клубів, обмеження приватного бізнесу, рейдерські захоплення.

Більше тисячі городян прийшли сьогодні, 4 серпня, під стіни обласної прокуратури. Вони заявили, що втомилися, оскільки всі питання в місті вирішуються методами "в стилі лихих 90-х". Ці методи досі живі, оскільки, на думку одеситів, при владі в місті знаходяться бандити, передає "Українська служба інформації".

Низку пожеж, які потрясли місто, багато хто пов'язує з мером Трухановим, заявляючи про те, що на прибуткові проекти поклали око люди, наближені до градоначальника. Підприємці скаржилися, що бізнес в Одесі стало вести неможливо – з усього вимагають "відкати". Місцеві журналісти передають, що останньою краплею, яка змусила одеситів в обідню спеку прийти до наглядового відомства, стала передача в приватні руки нової будівлі лікарні швидкої допомоги.

Тільки недавно побудована за всіма міжнародними стандартами та подарована місту меценатом лікарня повинна була безкоштовно обслуговувати одеситів, а потрапила в руки приватних орендарів і тепер стане недоступна для переважної більшості жителів міста.

Від прокуратури мітингувальники почали вимагати об'єктивно розслідувати ситуацію, пов'язану з лікарнею, та інші кричущі факти, які останнім часом потрясли городян.

Раніше повідомлялося: СБУ затримала донеччан, підозрюваних у вибуху автомобіля в Одесі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X