В Мережі висміяли появу в Києві нового арт-об’єкта

28.09.2018 13:18

Кияни не змогли не відреагувати на появу у місті велетенського арт-об'єкта у вигляді блакитної руки, яка тягнеться до неба. У Мережі заявили, що, очевидно, вона символізує киян, які залишились без гарячої води.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 27 вересня, у Києві з'явився новий пам'ятник – велетенська блакитна рука від румунського скульптора Богдана Раци. Арт-об'єкт має назву "Middle Way". Його встановили на бульварі Тараса Шевченка, де раніше стояв монумент Володимиру Леніну.

Жителі та гості Києва одразу звернули увагу на незвичну скульптуру. Так, рука з обох сторін тильна і за задумкою автора має символізувати дружбу та спілкування. Однак у Мережі вирішили озвучити свої версії призначення руки. Деякі інтернет-користувачі зазначили, що рука несе виховний посил.

"У Києві відкрити пам'ятник виховному лящу по обличчю", – пожартували у Мережі.

"Синя рука на Бесарабці символізує киянина, що у вересні миється холодною водою", – з’явилось у коментарях.

"Шок, сенсація! В центрі Києва, біля Бесарабки виявлено руку Кремля!" – пожартував депутат Ігор Луценко.

"Стрьомно якось. Ніби новий зомбо-Ленін з землі вилазить...", – також додали користувачі Мережі.

"Ввечері у п'ятницю біля синьої руки можна зустріти синіх людей", – зазначив інтернет-користувач.

До слова, арт-об'єкт знаходитиметься у Києві тимчасово. Його встановили у рамках впровадження ініціативи «Київ – місто світу». Нагадаємо, у столиці також почали з’являтися не тимчасові бронзові міні-пам'ятники, які нагадують про символи Києва. Проект має назву "Шукай" і він передбачає встановлення 10 таких фігурок. Раніше кияни вже побачили київський торг, каштан, трамвай, слоника та сухе варення.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини