В “Київблагоустрої” виписали припис чоловікові, який в знак підтримки пригощав активістів податкового майдану

У Києві біля приміщення ДФС вже четвертий день поспіль триває безстрокова акція протесту за участі активістів, представників різних громадських організацій та небайдужих людей проти свавілля податківців. Мітингарі розклали намети та облаштували польову кухню. Підтримати їх та допомогти приходять усі охочі – так відбулось і сьогодні. Проте як розповів правозахисник "Стоп корупції" Олександр, в КП "Київблагоустрій" не надто схвалюють подібні ініціативи.

"Зі своєї власної ініціативи, дізнавшись про фіскальний майдан, чоловік вирішив підтримати активістів чаєм та кавою, оскільки й сам колись потерпав від слідчих ДФС. Однак у "Київблагоустрої" попри те, що власник не веде господарську діяльність, йому виписали припис", – розповів активіст.

Водночас, за словами Олександра, поруч стоїть споруда з продажу їжі, до якої представники комунального підприємства не мали діла.

Нагадаємо, що у столиці вже четвертий день тривають акції протесту біля будівлі Державної фіскальної служби України. Учасники податкового майдану вимагають негайного звіту виконувача обов'язків керівника ДФС України Олександра Власова щодо незаконних дій його підлеглих Антона Замятіна та Ігоря Чапічадзе. Подробиці про вимоги активістів читайте в матеріалі "Стоп корупції" "У Києві податковий майдан: організатори виступають проти терору фіскалами бізнесу".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини