В Кабміні планують підтримати постанову МОЗ про знищення Кримського медичного університету – Богомолець

27.12.2018 14:26

27 грудня Кабінет Міністрів України планує підтримати постанову про знищення Кримського державного медичного університету ім. Георгієвського шляхом злиття останнього з Одеським медичним університетом. Про це написала народний депутат України Ольга Богомолець на сторінці у Facebook.

За словами нардепа, такий самий трюк планують пізніше провести з Донецьким і Луганським медичними університетами шляхом злиття останніх з Вінницьким і Київським медичними вишами.

“Викладацький і керівний склад Кримського, Донецького, Луганського медичних університетів, ризикуючи власним життям, вивозив на територію України з окупованих територій установчі документи, печатки вишів, щоб продовжити працювати та навчати студентів під прапором української держави” – зазначила нардеп.

Ольга Богомолець запевнила, що при знищенні Кримського, Луганського і Донецького медичних університетів, які працюють сьогодні в Україні, після деокупації територій Україна змушена буде визнати, що ті, хто сьогодні працюють в цих вишах під прапорами "Л/ДНР" є легітимними представниками цих навчальних закладів.

"Боротися з хабарниками-ректорами обов’язково потрібно! Але не ціною ліквідації вишів з окупованих територій. Це – черговий небезпечний сигнал для майбутнього України та довіри до влади", – наголосила політик.

Як розповів журналіст “Стоп Корупції” Артем Поліковський, який був на черговому засіданні уряду 27 грудня, депутати теж зверталися з листом до Володимира Гройсмана про недопущення злиття.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини