В Ізюмі на Харківщині вимагають скликання позачергової сесії і звільнення заступника мера

04.02.2021 12:50

Ізюмська громада та опозиційні до міського голови депутати ініціюють скликання позачергової сесії міської ради, щоб розглянути соціальні питання і звільнити заступника міського голови, якого підозрюють у діяльності проти інтересів громади. Про це 3 лютого повідомив керівник Ізюмського відокремленого підрозділу «Стоп корупції» і депутат Ізюмської міської ради Юрій Козлов.

Депутат Ізюмської міської ради Юрій Козлов. Скріншот: СтопКор

«Виконуючи накази виборців, опозиційні депутати Ізюмської міської ради ініціюють термінове скликання позачергової сесії та розгляд наступних питань:

  1. Забезпечити пенсіонерів безкоштовним проїздом на усіх маршрутах Ізюмської міської територіальної громади.
  2. Скасувати грабіжницьку вартість послуг КП «Благоустрій», перевірити роботу цього підприємства.
  3. Забезпечити матерів-одиначок щомісячною матеріальною допомогою.
  4. Створити депутатську комісію з розслідування протизаконної діяльності Марченка (міського голови Ізюма – авт.)», — повідомив Юрій Козлов у своєму фейсбуці.

Депутат-антикорупціонер також зазначив, що його колегами-опозиційними депутатами ініціюється питання звільнення заступника міського голови пана Мацокіна «як чиновника, діяльність якого спрямована на знищення громади».

Заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін. Скріншот: СтопКор

Подробиці депутат пояснив у відео, оприлюдненому в соціальних мережах: «Депутат Фомічевський направив у міську раду проєкт рішення з вимогою, щоб ми на черговій сесії винесли проєкт рішення,  висловили недовіру та звільнили Володимира Мацокіна з посади заступника міського голови. Ми вважаємо, що ця людина не має права бути заступником міського голови, бо вся його діяльність спрямована проти громади. Він провокує депутатів. Ми вважаємо, що ті негативні події, які були  у міській раді, зрежисовано та сплановано Мацокіним».

Йдеться про численні порушення регламенту, провокації і бійку між місцевими депутатами Анатолієм Жидковим і Денисом Штейманом.

Зазначимо, на сесії міської ради Ізюма 26 січня відбулась бійка між депутатами міської ради. В результаті  у ініціатора протистояння діагностували переломи щелепи і носа, у інших учасників – забої, а також пошкодження майна. Опозиціонери стверджують, що це – спланована провокація.

Бійка між депутатами в Ізюмській міській раді. Скріншот: СтопКор

«Вперше результати сесії і відео навіть не оприлюднені на офіційному сайті міста», - обурюється антикорупціонер.

Він вважає, що це свідчить про намагання міської влади приховати від містян правду про події кровопролиття на сесії міської ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини