В Івано-Франківську судитимуть забовницю вбивства колишнього чоловіка (фото)

07.02.2020 06:30

Правоохоронці Івано-Франківсьза затримали місцеву мешканку, яка замовила вбивство свого колишнього чоловіка.

 

Фото: Національна поліція

 

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

За фактом відкритого кримінального провадження зловмисницю було затримано та оголошено про підозру, а в суді жінці обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без внесення застави.

Нагадаємо, днем раніше прикарпатські правоохоронці спільно з Службою безпеки України попередили замовне вбивство громадянина однієї з країн ЄС, яке організувала його колишня дружина.

В ході слідчих дій встановлено, що жінка хотіла «замовити» колишнього чоловіка через незгоду з тим, що суд визначив проживання спільної дитини з батьком, а за нею встановив сплату аліментів на утримання дитини.

За вчинення вбивства зловмисниця пропонувала виконавцю 4,3 тисячі доларів США. Правоохоронці затримали жінку і самого й виконавця в Івано-Франківську, де вона передавала виконавцю аванс в розмірі 500 доларів США.

Як зазначила жінка, вбивство повинно було відбутися за кордоном, де постійно проживає її колишній чоловік, в той час, як вона знаходитиметься в Україні, щоб забезпечити собі алібі. 500 доларів із суми оплати вбивства мали становити видатки на дорогу до місця вчинення злочину в столиці іноземної держави.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини