В Івано-Франківську поліцейські побили підлітків – подробиці

04.06.2020 20:26

В Івано-Франківську правоохоронці затримали підлітків нібито за порушення громадського порядку, а потім били і обзивали їх у відділенні. Неповнолітні змогли записати інцидент на аудіо.

Про це повідомляє видання "Галка" в четвер, передає "Журналіст".

З аудіозаписами до правоохоронців звернувся батько затриманого хлопця. Інцидент стався близько 19 години 30 травня. Поліцейські затримали двох хлопців – 17-річного Максима Сукенника і його друга, оскільки хлопці, перебуваючи в компанії, нібито побилися.

Поліцейські вважають це порушенням громадського порядку і хлопців доставили у міський відділок. Там їм вдалося здійснити 30-хвилинний запис. Саме його і передав у прокуратуру батько одного з молодих людей.

Сукенник каже, що один із поліцейських вдарив його у груди, а його товариша били по обличчю. Крім того, їх змусили роздягтися до білизни, принижували через татуювання (запитували, чи готові вони за них відповісти, і в майбутньому будуть відповідати за них "на зоні"). У юнаків взяли відбитки пальців, тату сфотографували.

При цьому підлітки відмовилися підписувати будь-які документи, які підготували у відділенні поліції.

У свою чергу у поліції кажуть, що почали службове розслідування. За їхніми даними, ці працівники працюють у правоохоронній системі вже більше 10 років.

"Керівництвом ГУНП в області ініційовано службове розслідування, в ході якого будуть з'ясовані всі обставини події і дана оцінка діям працівників Івано-Франківської поліції", – сказано в повідомленні поліції.

Матеріали службового розслідування будуть передані в прокуратуру Івано-Франківська.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X